Zadzwoń do nas:

511 222 244

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


Aukcje IAAI dla początkujących

Zdecydowałeś się już na zakup auta z USA ? Chcesz zobaczyć jak wyglądają aukcje na żywo w USA. Wystarczy że założysz darmowe konto na IAAI.com i będziesz mógł podglądać w jakich cenach sprzedają się auta w Stanach Zjednoczonych. Pokażemy Ci jak łatwo to zrobić.


Na aukcja IAAI bez logowania można wyszukiwać i przeglądać konkretne oferty, jednak nie możemy zobaczyć w jakich cenach sprzedają się poszczególne auta, do tego będzie potrzebne darmowe konto. Na powyższym filmie można zobaczyć jak to zrobić.


Jak wyszukiwać auta na IAAI ? Niby prosta sprawa, ale jest kilka szczegółów na które warto zwrócić uwagę.


Oczywiście wyszukiwarka pozwala nam na filtrowanie aut po marce, modelu, roku produkcji. Po wpisaniu odpowiedniego zapytania w wyszukiwarce zostanie podana nam lista wszystkich aut na aukcjach IAAI. Warto teraz zwrócić uwagę na czy auto jest już gotowe do licytacji. Jeśli posiada datę, to oczywiście w tym terminie odbędzie się  „bicie” auta na żywo. Jeśli posiada status „TBD” to znaczy że auto jest przygotowywane do aukcji i nie znamy terminu aukcji, można na nią czekać nawet do kilku tygodni. Po odnalezieniu interesującego nas pojazdu wchodzimy w jego szczegóły gdzie możemy znaleźć podstawowe informacje o samochodzie , sprawdzić  jakie są oferty przedwstępne i jeśli nadszedł czas włączyć się do oglądania licytacji na żywo dzięki temu możemy obejrzeć w jakich cenach sprzedają się auta w USA.


Warto poświęcić trochę czasu na sprawdzenie rynku na dany pojazd, aby realistycznie określić cenę za jaką będziemy licytować samochód z USA.