Zadzwoń do nas:

508 333 311

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


IAAI opinie – Copart opinie

IAAI opinie – Copart opinie

 

Domy aukcyjne IAAI oraz Copart to dwie największe platformy sprzedaży uszkodzonych aut w USA. Znajdziemy tam wiele ofert aut powypadkowych, po kradzieżowych, przejętych przez banki czy leasing. Jakiego auta i gdzie szukać?

 

Na aukcjach IAAI większość aut to pojazdy z firm ubezpieczeniowych, są to auta pewniejsze, ze znaną historią. Auta te nie są przygotowywane do sprzedaży, ich zdjęcia robione są przeważnie od razu po przywiezieniu z miejsca kolizji. Wynika z tego że aut na IAAI jest trochę mniej, ale za to jakościowo są lepsze. Wydaje mi się że na IAAI również ceny są atrakcyjniejsze, ze względu na mniejszy dostęp do tych aukcji.

 

Copart przyciąga licznością ofert, kupujących z całego świata. Propozycji aut jest tam całe multum, można znaleźć tam wszystko. Rodzi to niestety problem nieuczciwych sprzedających, którzy potrafią kupić auta bardzo mocno uszkodzone i „delikatnie” je wyklepać i sprzedawać jako pojazd lekko uszkodzony. Trzeba uważać na takich nieuczciwych handlarzy. Oczywiście na Coparcie jet też mnóstwo aut od firm ubezpieczeniowych, mimo wszystko wybierając tam swój wymarzony pojazd, trzeba mieć oczy szeroko otwarte.