Zadzwoń do nas:

511 222 244

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


Najgorzej sprzedające się samochody używane w USA - 2018 rok

Najgorzej sprzedające się samochody używane w USA - 2018 rok


iSeeCars właśnie skończył badanie, aby dowiedzieć się, jakie są najgorzej sprzedające się samochody używane w ciągu ostatnich kilku lat. W badaniu wzięły udział samochody sprzedawane od 1 do 3 lat, sprzedawane od stycznia do lipca 2018 r.


10. Lincoln MKX


Lincoln został całkowicie odnowiony na rok modelowy 2016. Na początku było zaskakujące, że luksusowy crossover sprzedaje się tak wolno. Amerykanie często wybierają crossovery jednak reputacja Lincolna jest zachwiana i ciężko mu konkurować z niemieckimi rywalami.

9. Ford Taurus

 

Od 2010 roku jego wygląd nie uległ żadnym znaczącym zmianą. Taurus w tym zestawieniu jest „dinozaurem”

 

8. Mazda CX-9

 

Mazda CX-9 to fantastyczny samochód i prawdopodobnie najbardziej zwinny trzyrzędowy SUV w swojej cenie. Mazda zapewnia lepsze wrażenia z jazdy niż wszystkie inne auta, ale ludzie kupujący w tym segmencie auto bardziej zwracają uwagę na cene i elektroniczne gadżety niż na obsługę.

 

 

7. Cadillac XT5

 

Cadillac zmienił nazwę modelu SRX na XT5 w roku modelowym 2017. Sam samochód się polepszył, ale wydaje się, że nie pomogło to w zwiększeniu sprzedaży. 

 

 

6. Ford Flex

 

Oto kolejny pojazd, który Ford zabija po roku modelowym 2019. Auto od początku produkcji przeszło tylko jeden lifting (w roku 2009), ale samochód nie ewoluował znacznie poza swój pierwotny stan. Ten pojazd znajduje się również w dziwnym segmencie. Nie jest to furgonetka, ani SUV czy crossover. Ludzie są teraz całkowicie zakochani w crossoverach, a relikwia ta po prostu już się nie sprzedaje.

 

 

5. Land Rover Discovery Sport

 

To auto jest bestsellerem, mowa o Land Rovera, Discovery Sport. Ten samochód jest jednak daleki od śmierci, jak wielu innych na tej liście. Land Rover w 2020 roku szykuje odświeżenie wyglądu auta i ma wprowadzić nawet wersję hybrydową. Średnia cena samochodów używanych znajduje się w górnej granicy, co wyjaśnia, dlaczego sprzedaż jest na razie tak powolna.

 

 

4. Porsche 911

 

Pierwszy sportowy samochód na tej liście jest jednym z najbardziej kultowych w historii: Porsche 911. Jest to również najdroższy pojazd analizowany przez iSeeCars.

 


3. Buick Lacrosse


LaCrosse to jeden z nowszych aut w porównaniu do innych na tej liście, ponieważ został przeprojektowany w roku modelowym 2017. Buick mocno reklamuje ten model starając namówić ludzi do jego zakupu, auto nie jest zbyt drogie. Jednak reputacja marki jest problemem od lat i może mieć wpływ na sprzedaż.


 

2. Buick Regal

 

Kolejny Buick, Regal, znajduje się w pierwszej trójce tej listy. Regal otrzymał całkowicie nowy wygląd na rok modelowy 2018, a także kilka różnych stylów nadwozia. Zobaczymy, jak Regaty Sportback i TourX poradzą sobie na rynku USA

 


1. Porsche Cayenne


Porsche Cayenne zajmuje czołowe miejsce w rankingu najgorzej sprzedających się aut. Według analizy iSeeCars, Cayenne jest jednym z najdroższych używanych SUV-ów na rynku. Oglądanie tego niezwykle popularnego Porsche na szczycie listy wciąż jest zaskakujące.