Zadzwoń do nas:

511 222 244

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


Zestawienie najlepszych aut na rynku amerykańskim w roku 2018

Zestawienie najlepszych aut na rynku amerykańskim w roku 2018

 

 

 

 

Auto kompaktowe: Toyota Corolla

Praktyczny , paliwooszczędny sedan, posiadający wszystkie zalety których szukają nabywcy małego samochodu. Wszystko poparte mocną historią niezawodności. Pomimo kompaktowych proporcji , Corolla ma stosunkowo przestrzenne wnętrze i dużo miejsca z tyłu. Jakość jazdy jest wyższa niż dla innych pojazdów tej klasy.

 

 

Kompaktowy elektryczne auto: Chevrolet Bolt

Chevrolet Bolt udowadnia, że samochody elektryczne nie są gorsze od spalinowych pod względem osiągów. Ten wyróżniający się wyglądem Hatchback zapewnia szybkie przyspieszenie i elektryczny zasięg na poziomie 400 km. To wszystko dzięki pakietowi baterii 60 kWh. Kierowca siedzi wysoko co zapewnia widok porównywalny z małym SUV-em. Podobnie jak większość samochodów elektrycznych Bolt jest zadziwiająco cichy, a hałas powodowany przez wiatr i opony jest minimalny. GM wykonał dobrą robotę wprowadzając jako pierwszy na rynek auto z takim zasięgami.

 

 

Luksusowy kompaktowy samochód: Audi A4

Jazda jest bardzo satysfakcjonująca. Wysokiej jakości wnętrze. A4 to znakomity sedan dla chcących się wyróżnić

 

 

Średniej wielkości auto: Toyota Camry

Camry zasłużył sobie na miano najlepszego auta klasy średniej. W nowym modelu Toyota sprawiła, że auto jest jeszcze bardziej ekonomiczne. Wersja Hybrydowa odniosła imponujący wynik w testach CR, osiągając spalanie na poziomie Toyoty Prius.

 

 

Duże auto: Chevrolet Impala

Chevrolet impala to klejnot wśród dużych aut, wrażenia z jazdy jakie zapewnia są zbliżone do aut luksusowych. Przestronna cicha kabina z wysokiej jakości materiałów i wykończenia. Jego płynna jazda to sama przyjemność.

 

 

Minivan: Toyota Sienna

Minivan to najlepsze auto dla większej rodziny bądź do przewózki dużej ilości rzeczy. Dla tych którzy szukają minivana z napędem na cztery koła Toyota Sienna będzie jedyną opcją. Przestronna kabina ze składanymi siedzeniami. Auto 8 osobowe w najwyższych wersji limited z podnóżkami w drugim rzędzie.Kompaktowy SUV: Subaru Forester

Mały SUV nagradzany za niskie zużycie paliwa. Standardowy 2.5l silnik zapewnia przyzwoitą wydajnośći oferuje wyjątkową oszczędność paliwa.  A dostępny turbodoładowany czterocylindrowy silnik przekształca Forestera w znacznie bardziej sportową maszynę. Napęd na cztery koła jest standardem.

 

 

 

 

Luksusowy kompaktowy SUV: BMW X3

Nowy model na 2018 rok X3 reprezentuje najwyższą klasę. Ten luksusowy kompaktowy SUV łączy radość z jazdy , komfort, doskonałą technologię i użyteczność w jednym.

 

 

 

 

 

Średniej wielkości SUV: Toyota Highlander

Ulubiony pojazd dla wielu rodzin. Zapewnia przestronne wnętrze bez wyglądania jak minivan. Ostatnie zmiany jakie zostały wprowadzone poprawiły zużycie paliwa i moc auta. Bez problemu zmieszczą się w nim 8 osób. Parkowanie nie należy do najłatwiejszych.

 

Pełnowymiarowy pick-up: Ford F-150

F-150 jest najlepiej sprzedającym się pojazdem w Ameryce.