Zadzwoń do nas:

511 222 244

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


PROCEDURA IMPORTU AUT Z USA

 

1. Wybierz auto jakie Cie interesuje

Najwięcej aut znajdziesz na aukcjach Copart i IAAI, możemy również podesłać oferty na auta bezwypadkowe z aukcji Manheim.

 

 

2. Określ maksymalną cenę za jaką mamy wylicytować dane auto

Warto tutaj sprawdzić w jakich cenach sprzedawały się podobne auta na aukcjach, pamiętaj o kosztach prowizji aukcji, może je sprawdzić w naszym kalkulatorze.

 

 

3. Wpłać kaucję

Kaucja jaką należy wpłacić to 10% licytowanej kwoty (nie mniej niż 1000$). Przed wpłatą kaucji podpisujemy umowę, która zabezpiecza zarówno nas jak i klienta.

 

5. Dopłać resztę kwoty

Po wygranej aukcji należy wpłacić na nasze konto, wylicytowaną kwotę wraz z kosztmi operacyjnymi po stronie Amerykańskiej (koszt transportu do portu, koszt transportu morskiego, wysyłka dokumentów, koszt przelewu do USA, nasza prowizja). Dokładne wyliczenie otrzymasz od nas mailem. Wpłaty dokonaj możliwie szybko, aby uniknąć kosztów magazynowania pojazdu na aukcji.

 

 

6. Poczekaj ok. 6 tygodni

W tym czasie będziesz otrzymywać informację z postępami w transporcie. System będzie na bieżąco informował gdzie jest Twój pojazd. Dostaniesz zdjęcia z portu i dokładne daty wypłynięcia statku do Europy

 

7. Formalności

W porcie Europejskim agencja załatwi wszelkie formalności z cleniem auta. Jedyna rzecz jaką będziesz musiał zrobić, to podpisanie wysłanego przez nas pełnomocnictwa.

 

 

8. Odbiór auta

Odbierz auto z portu lub zleć to nam, możemy podstawić auto w dowolne miejsce w Polsce.

 

 

9. Przygotuj auto do rejestracji:

Tłumaczenie dokumentów, przerobienie świateł, przegląd techniczny, opłacenie akcyzy. W przypadku auta nieuszkodzonego możemy zrobić to za Ciebie. Jeśli auto było uszkodzone, doradzimy jak zrobić to najszybciej i najkorzystniej dla Ciebie.

 

 

10. Ciesz się autem za niewygórowaną cenę.

 

 

Umowa importu auta z USA

 

Pobierz umowę importu samochodu z USA. Po jej podpisaniu i wpłacie kaucji możemy zająć się zakupem i importem Twojego wymarzonego pojazdu.

Kontakt

Robert Abramczyk

511 222 244