Zadzwoń do nas:

511 222 244

Email:

biuro@grupaabramczyk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00


Nasze projekty

Zarabiaj na Autach z USA

KROK 1

Wybieramy auto na aukcji internetowej, Copart lub IAAI. Pamiętaj nie ma okazji, jesli auto jest podejrzanie tanie to znaczy że posiada jakąś poważną wadę której nie dostrzegasz. Staraj się wybierać auta wystawiane przez firmy ubezpieczeniowe. Unikaj aut z tytułem "CERTIFICATE OF DESTRUCTION", jest prawie pewne że nie zarejestrujesz tego auta w Polsce. Aut pojawia się bardzo dużo więc wystarczy dobrze poszukac a znajdzie się pojazd na którym zarobisz.

KROK 2

Naprawa auta musi być zgodna ze sztuką. Bardzo łatwo znaleźć historię auta w internecie więc nie ma sensu robić tzw. "bezwypadkowej okazji". Nie ukryjesz co działo się z auta. Zrób pełną dokumentację fotograficzną auta w Polsce, jest to bardzo dobry wabik na klienta, który zyskuje do Ciebie zaufanie, ponieważ nie zatajasz powypadkowej historii auta.

Nie muszisz kupować części w serwisie, bardzo dużo elementów kupisz z drugiej ręki np. w sklepie internetowym evparts.plKROK 3

Policz koszty i wystaw auta w odpowiedniej cenie. Auto nie może być ani za tanie ani za drogie. Jeśli będzie za tanie, klienci będą bardzo podejrzliwi i nie odezwą się do Ciebie. Już w ogłoszeniu można nadmienić że auto je po stłuczce, odsieje to klientów którzy szukają bezwypadkowego samochodu. 

Na autach z USA można zarobić 20-30%, trzeba tylko wybierać odpowiednie pojazdy.

Opłaty i kalkulator

Sprawdź jakie opłaty związane są z importem auta z USA. Możesz to dokładnie policzyć na naszym kalkulatorze który znajdzie pod przyciskiem poniżej.

Kontakt 

Bartłomiej Olczak

508 333 311

biuro@grupaabramczyk.pl